Kategorijos
Naujienos

Registracija į Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjimo muziejų

Norintys apsilankyti Lietuvos kalėjimų tarnybos Šiaulių kalėjimo muziejuje gegužės 18 d. privalo registruotis iš anksto, gauti leidimą el. paštu, o atvykę turėti asmens dokumentą.

Asmenys, pageidaujantys apsilankyti renginyje, užpildo Prašymą leisti dalyvauti renginyje. Prašyme asmuo nurodo, vardą, pavardę, gimimo datą bei pateikia savo kontaktinius duomenis (gyvenamosios vietos adresą ir elektroninio pašto adresą) ir pageidaujamą apsilankymo laiką. Šie prašymai pateikiami elektroniniu paštu ne vėliau kaip iki 2024 m. gegužės 14 d. darbo dienos pabaigos (16:30 val.). Pirmenybė teikiama asmenims anksčiau atsiuntusiems prašymus.

Prašymą galite atsisiųsti čia:

Ekskursijų laikai: 17, 18, 19 val. Vietų skaičius ribotas.

Į renginį įleidžiami asmenys nuo 14 metų. Nepilnamečiai asmenys nuo 14 iki 18 metų amžiaus į renginį galės patekti tik su suaugusių palyda. Su vaikais iki 14 metų asmenys į renginį nebus įleidžiami.
Į renginį asmuo turi atvykti ne vėliau kaip likus 15 minučių iki ekskursijos pradžios.

Muziejuje susipažinsite su bausmių vykdymo sistema, Šiaulių kalėjimo istorija, laikomų asmenų gyvenimo ir laisvalaikio organizavimo sąlygomis, resocializacijos projektais, darbuotojų darbo sąlygomis ir kalėjimo veikla.

Skip to content